Naujausi komentarai

  Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dol.

  [instagram-feed num=4 cols=4 showfollow=false showbutton=false showheader=false]

  Contact Us

  • Address: 94 Foster Ave. Rockaway, NJ 89800
  • Telefonas: 684-990-345-389-5623

  Apie mus

  Įžanga

  UAB „ProBIOduktai“ – pirmoji įmonė Lietuvoje, pradėjusi gaminti natūralius, gyvų bakterijų koncentratus. Juos nuspręsta pavadinti „ZOE“ vardu – senovės graikų kalboje tai reiškia „Gyvenimas“. Pavadinimas pilnai atspindi produktų paskirtį: siekti sveiko ir laimingo gyvenimo. Ne vienas tūkstantis vartotojų jau tarė nuoširdų AČIŪ mūsų produktams, todėl įkvėpti žmonių atsiliepimų, puoselėjame ir tobuliname šiuos produktus toliau.

  Trumpa istorija

  ZOE palyginus per trumpą laiką spėjo keletą kartų pasikeisti. Pirmoji jos versija rinką išvydo 2016 metais, ir pirmiesiems vartotojams tapo žinoma Turbo Raugo vardu. Šis produktas buvo tobulinamas ir tapo vis patrauklesnis, todėl 2020 metų sausio mėn. buvo įsteigta uždaroji akcinė bendrovė „ProBIOduktai“, kuri pradėjo masinę koncentratų gamybą. Produktai dienos šviesą išvydo Vilniuje, Naugarduko gatvėje, nedidelės kavinės patalpose. Pirmas blynas nebuvo labai sėkmingas, reikėjo kažkokio postūmio. Tai suprasdamas, 2020 metų spalį, įmonės steigėjas Ramūnas Račkauskas sukirto rankomis su Donatu Jurgelioniu ir Stasiu Guzevičiumi, kurie tapo bendrovės akcininkais ir lygiaverčiais partneriais. Reikalai stipriai pasistūmėjo į priekį, ZOE produktų paklausa augo, todėl 2021 metų pradžioje gamyba buvo perkelta į Alytaus rajoną, Luksnėnus, ten įrengiant koncentratų gamybos fabriką, kur nuo pat pradžių visus technologinius ir gamybinius procesus prižiūri profesionali maisto technologų ir virėjų komanda.

  2021 metų rudenį, Ramūnui pasitraukus iš bendrovės veiklos, prie mūsų komandos prisijungė Lietuvoje gerai žinomas sveikuolis, nutriciologas Jonas Damkus, kuris su bendrovės technologais sukūrė patobulintą ZOE versiją. Ją su malonumu pristatome vartotojams šiandien. Produktai tapo dar naudingesni ir įvairiapusiškesni, padidinta gerųjų bakterijų įvairovė. Dabartiniai ZOE koncentratai – tai saugūs ir patikimi ekologiški produktai, turintys laiko ir vartotojų patikrintą kokybę.

  Kas yra EM technologija?

  EM Technology™ – tai įrankis, sujungiantis specifines technines žinias ir probiotikus, vadinamus EM™ (efektyvūs mikroorganizmai). Dėl šio mikroorganizmų ir „žinoti kaip“ junginio EM™ yra unikalus produktas rinkoje, esantis skystu pavidalu, turintis gyvybingus mikroorganizmus kambario temperatūroje. Be to, jie nėra nei kenksmingi, nei patogeniški, nei genetiškai modifikuoti, nei sintetinami laboratorijoje. Be to, dirbama su gerai žinomais natūraliais probiotikais, tokiais kaip pieno rūgšties bakterijos, kurios skatina antioksidacinius fermentacijos procesus, pagreitina organinių medžiagų skilimo procesus ir skatina mikrobinės floros pusiausvyrą.

  Vizija

  Mūsų tikslas – suteikti vartotojams galimybę išbandyti aukščiausios kokybės lietuviškus produktus, skatinti lietuviškų produktų paklausą užsienio rinkose, būti viena iš lyderiaujančių įmonių savo srityje.

  ZOE – ateities maistas šiandien!

  UAB ``ProBIOduktai``
  Tel.nr.: +370 603 84522
  El.paštas: info@ekozoe.lt

  Maisto tvarkymo subjekto registracijos nr. VMVT sąraše 330000622

  Esame patikimi

  Esame įvertinti

  Esame pripažinti

  diplomas

  Dirbame Jums